Бърборковци!
Добре дошъл си, гостенино! Разгледай форумчето и ако ти е харесало се регистрирай, за да можеш да пишеш в темите, да се включваш в чата, да създаваш теми и т.н. smile
В момента достъпа до форума ти е ограничен, и по тази причина няма да виждаш някои теми sad!!!!
Но ако се включиш при нас - ще се забавляваш с другите и ще ти хареса много ;)
От:
Администрация на форум " Бърборковци " !

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Share | 

Селена Гомез

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Червената Шапчица
Готиния
Готиния

Брой мнения: 62
Дата на регистрация!: 21.03.2011
Местожителство: Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Чет 7 Апр 2011 - 1:57

Не бих казала че ОБОЖАВАМ селена. Но има хубави песни, красива дълга коса... За куче - не знаех че има. Ама хич не ми харесва че си е свалила девствения пръстен, и че ходи с Бийбър. Опа, исках да кажа Бобър! :S
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Smile ♥
Бъбривец...
Бъбривец...

Брой мнения: 20
Местожителство: Въърнъъ уее xD

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Чет 7 Апр 2011 - 16:57

Според мен тя е много добра! И аз не се радвам че е с тоя Бобър! :S puke Много е добричка! Кученцето ѝ е много сладичко, и определено харесвам филмите в които играе! Любимата ми песен е Selena Gomez and the Scene - Falling Down - Official Music V и ето къде да я слушате smiley -> http://www.youtube.com/watch?v=o0avDwfyXb8
Angelcheto
Бъбривец...
Бъбривец...

Брой мнения: 38
Дата на регистрация!: 01.04.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Чет 7 Апр 2011 - 17:55

Тя е красива, добродушна... има невероятно гадже inlove И обича животните bunny Според мен тя е супер - момиче! Любимата ми песен е Who says smile
Carol
Бъбривец...
Бъбривец...

Брой мнения: 32
Дата на регистрация!: 25.03.2011
Местожителство: sf

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Чет 7 Апр 2011 - 21:32

На тази снимка Сел е в Монте Карло inlove inlove Ох, ОБОЖАВАМ я!! heart heart Толкова е мила smiley heartt Сел обаче няма вкус за мъже puke Избрала е за гадже, даже СЪПРУГ да не повярваш, тоя грозен Бобър - Джъстин Бийбър !! puke puke Ужас!! Просто... и като се замисли човек, че от както ходят заедно си е свалила пръстена на девствеността... не мога да си го представя... Сел с някакъв 51 годишен ПЕДОФИЛ!!! puke puke :|
Сирена
Aдминистратор
Aдминистратор

Брой мнения: 158
Местожителство: Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Пет 8 Апр 2011 - 15:02

Момичета, виждам че имате прекрасни снимки на Сел в постовете си, и че всички я обичате! Вече НЕ Е НУЖНО да слагате нейни снимки в постовете си, но коментари от рода на " хубава е ", " харесвам я ! " и т.н. НЕ СА постове, а само две думички и ще бъдат ИЗТРИВАНИ! smiley
Приятен ден!

....................................................................................................
Лексии^^
Модератора Лексии^^
Модератора Лексии^^

Брой мнения: 159
Дата на регистрация!: 28.03.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Пет 8 Апр 2011 - 21:49

Момичета убихте ме, какъв съпруг?!?Вие мислите ли, че с Джъстинще се женят...Той иска да стане баща на 27, а вие от сега му избрахте съпруга...БОЖЕ, БОЖЕ!!!И за бога от къде знете, че още преди да станат гаджета с Джъстин не се е из*укала с някой?
Lily
Готиния
Готиния

Брой мнения: 80
Местожителство: 23 July 1996

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Съб 9 Апр 2011 - 16:35

Свалила си е пръстена и навсякъде казват, че ще се женят! Така е, но според мен родителите им са адски прави, че не стават за двойка!
Сирена
Aдминистратор
Aдминистратор

Брой мнения: 158
Местожителство: Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Съб 9 Апр 2011 - 17:11

Ако се разровите по-назад в темата ще разберете! Стоп на СПАМ-а! Не е нужно с цял пост да питате за пръстена, достатъчно лесно е да прочетете постовете на потребителките от първата страница!!

....................................................................................................
Червената Шапчица
Готиния
Готиния

Брой мнения: 62
Местожителство: Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Нед 10 Апр 2011 - 0:47

Пръстена на девствеността. Селина от малка е носила пръстен, който е показвал че тя е девствена! И когато е тръгнала с Джъстин Бобър - го е свалила :| Думи нямам да опиша разочарованието си!
СладкЪта...
Бъбривец...
Бъбривец...

Брой мнения: 18
Дата на регистрация!: 01.04.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Селена Гомез   Нед 10 Апр 2011 - 1:53

Абе какво толкова коментирате Джъстин Бобъра ?? ТОВА е тема за Селена Гомез, не за него!!! Създайте си една темичка за Бобър и готово!! Леле,леле!!
Селена е страхотна! Невероятен глас има, талантлива е и много я харесвам! Дано успее да изгради кариера!

Селена Гомез

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next