Бърборковци!
Добре дошъл си, гостенино! Разгледай форумчето и ако ти е харесало се регистрирай, за да можеш да пишеш в темите, да се включваш в чата, да създаваш теми и т.н. smile
В момента достъпа до форума ти е ограничен, и по тази причина няма да виждаш някои теми sad!!!!
Но ако се включиш при нас - ще се забавляваш с другите и ще ти хареса много ;)
От:
Администрация на форум " Бърборковци " !
Бърборковци!
Добре дошъл си, гостенино! Разгледай форумчето и ако ти е харесало се регистрирай, за да можеш да пишеш в темите, да се включваш в чата, да създаваш теми и т.н. smile
В момента достъпа до форума ти е ограничен, и по тази причина няма да виждаш някои теми sad!!!!
Но ако се включиш при нас - ще се забавляваш с другите и ще ти хареса много ;)
От:
Администрация на форум " Бърборковци " !
Бърборковци!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Конкурс за най-хубава история...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lea
Бъбривец...
Бъбривец...
Lea


Брой мнения : 27
Дата на регистрация! : 29.03.2011
Местожителство : Бургас

Конкурс за най-хубава история... Empty
ПисанеЗаглавие: Конкурс за най-хубава история...   Конкурс за най-хубава история... EmptyВто 29 Мар 2011 - 20:19

Публикувайте тук съчинени от вас истории. Която история е най-хубава ще бъде възнаградена!
Жури - админите, аз и модераторите
забранено е - взимането на истории от други сайтове и спама!
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Главен Администратор
Главен Администратор
Катерина Петрова


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : София/България

Конкурс за най-хубава история... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за най-хубава история...   Конкурс за най-хубава история... EmptyСря 30 Мар 2011 - 0:31

Моля да ме извините, но в журито НЕ учстват администраторите / в такъв вид конкурси /. Жури може да са потребители, модератори!
Приятен ден!
Върнете се в началото Go down
https://interesno.bulgarianforum.net
Lea
Бъбривец...
Бъбривец...
Lea


Брой мнения : 27
Дата на регистрация! : 29.03.2011
Местожителство : Бургас

Конкурс за най-хубава история... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за най-хубава история...   Конкурс за най-хубава история... EmptyСря 30 Мар 2011 - 19:12

А аз мога ли да участвам в собствения си конкурс?:
Вървяха те двамата... Той се обърна към нея с надеждата тя да го види, но тя не помръдна. Е, все пак... Кой виждаше призраци? Никой...
- Джулия... - прошепна той. Беше тъжен. Не искаше да я оставя сама на тази земя... - Джулия? - този път гласът му беше изпълнен с надежда, че тя ще го чуе.
- Да? - прошепна тя. Обърна се към него, но не се усмихна. Не се зарадва, че го вижда. Напротив, искаше ѝ се той да изчезне завинаги...
- Ти ме виждаш? И чуваш? - той се ухили.
Тя поклати глава.
- Да, виждам те, и те чувам. Но не ми се иска. Защо не си тръгнеш? Защо не ме оставиш? Защо? - тя почти се разплака.
Дишането на Марк се учести. Не разбираше реакцията ѝ. Той мислеше че тя ще се зарадва, ще е щастлива да го види... защото той я обичаше, както и тя него. Но сега той се съмняваше в чувствата ѝ. heart
- Не мога да те разбера, Джулс...? Не се ли радваш да ме видиш? Когато загинах ти страдаше...
Тя се ядоса.
- Никога не съм те обичала! НИКОГА! Когато загина, страдах, защото ... и аз не знам защо! Но сега НЕ искам да си тук! Искам да бъда щастлива, а докато ти си тук - никога няма да съм щастлива! Махни се! Махни се от живота ми!
Той падна на колене до нея. Дори мъртъв не можеше да понесе болката, която тя му причиняваше.
Джулия го гледаше. Духаше вятър, и дългата ѝ руса коса падаше върху очите ѝ... Изведнъж обаче, задуха по-силно и той изчезна...

Е, какво мислите?smiley
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Главен Администратор
Главен Администратор
Катерина Петрова


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : София/България

Конкурс за най-хубава история... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за най-хубава история...   Конкурс за най-хубава история... EmptyСря 30 Мар 2011 - 21:34

Да, можете да участвате, но не можете да гласувате за себе си, когато с модераторите обявявате победители!
Моя творба:

Вървяхме двамата. Около нас нямаше никой. Чуваха се птици, виене на вълк, кучешки лай... но полето беше празно. Само аз и той. Ние двамата.
Легнахме на тревата и се загледахме в синьото небе над нас. Нямаше нито едно облаче. Отвреме на време прелиташе някоя птица...
- За какво мислиш? - попита ме той.
- За небето... толкова е " празно "... Нито един облак, не го ли намираш за странно? Все пак е пролет, не лято.
Той мълчеше. За какво ли си мислеше? Може би намираше въпроса ми за глупав, но мен той ме мъчеше...
- Не може всеки ден да има облаци, Рая. Един ден поне трябва да е слънчево.
Кимнах. Нямаше смисъл да споря. Притворих очи... унесох се в сън...

- Какво!? - изпищях. - Къде съм!?
- Успокой се... - чу се тихо момичешко гласче.
Започнах да треперя. Гората беше мрачна, дърветата бяха голи и черни... Беше тъмно и духаше студен вятър. Представях си, че ще изскочат някакви чудовища, но такива нямаше.
- Рая! Рая, събуди се! - крещеше Питър.
Изведнъж аз отворих очи...
- Какво става! - ахнах. Бях на поляната, и нямаше и следа от страшната гора.
- Ти падна! Изведнъж стана от земята и тръгна към онази скала - той посочи една висока скала на няколко метра от мен. - качи се на нея и направи крачка напред... и падна! Добре ли си!?
Аз бях на прага да полудея. Какво, за бога?! Ходила съм насън..?
... Следва продължение...

Е, какво мислите?
Върнете се в началото Go down
https://interesno.bulgarianforum.net
Катерина Петрова
Главен Администратор
Главен Администратор
Катерина Петрова


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : София/България

Конкурс за най-хубава история... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за най-хубава история...   Конкурс за най-хубава история... EmptyСря 4 Май 2011 - 19:18

Конкурса се затваря! Не е обявен победител, създателката му не влиза ! Когато създавате един конкурс, ще е добре да спазвате крайния срок! Защо ни създавате допълнителна работа!? Конкурса е затворен!
Върнете се в началото Go down
https://interesno.bulgarianforum.net
^^Вики Донован^^
ГЛАВЕН Модератор
ГЛАВЕН Модератор
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 104
Дата на регистрация! : 28.03.2011

Конкурс за най-хубава история... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за най-хубава история...   Конкурс за най-хубава история... EmptyСъб 23 Юли 2011 - 5:50

Заключвам!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конкурс за най-хубава история... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за най-хубава история...   Конкурс за най-хубава история... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Конкурс за най-хубава история...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Конкурс за най-хубаво стихотворение!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бърборковци! :: За форума ни! :: Tъмница-
Идете на: