Бърборковци!
Добре дошъл си, гостенино! Разгледай форумчето и ако ти е харесало се регистрирай, за да можеш да пишеш в темите, да се включваш в чата, да създаваш теми и т.н. smile
В момента достъпа до форума ти е ограничен, и по тази причина няма да виждаш някои теми sad!!!!
Но ако се включиш при нас - ще се забавляваш с другите и ще ти хареса много ;)
От:
Администрация на форум " Бърборковци " !
Бърборковци!
Добре дошъл си, гостенино! Разгледай форумчето и ако ти е харесало се регистрирай, за да можеш да пишеш в темите, да се включваш в чата, да създаваш теми и т.н. smile
В момента достъпа до форума ти е ограничен, и по тази причина няма да виждаш някои теми sad!!!!
Но ако се включиш при нас - ще се забавляваш с другите и ще ти хареса много ;)
От:
Администрация на форум " Бърборковци " !
Бърборковци!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на вампира!

Go down 
+11
СладкЪта...
Джейн
Carol
Angelcheto
Каролайн Форбс...
Катерина Петрова
Lily
Червената Шапчица
^^Вики Донован^^
Lea
Сирена
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Сирена
Aдминистратор
Aдминистратор
Сирена


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Пловдив

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyВто 29 Мар 2011 - 7:50

Дневниците на вампира е мой любим филм!На английски заглавието е " The vampire diaries" ! Главната героиня е българка - Нина Добрев! Родена е в България и знае перфектно нашия език, но на 2 годишна възраст се мести в САЩ! Другите актьори са Иън Сомърхолдър heart heart inlove inlove inlove и Пол Уесли... Филма се води в категория " романтика " и " ужаси " ! Ако имате въпроси, или искате да коментирате филма - ТУК! smiley
Върнете се в началото Go down
Lea
Бъбривец...
Бъбривец...
Lea


Брой мнения : 27
Дата на регистрация! : 29.03.2011
Местожителство : Бургас

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyВто 29 Мар 2011 - 20:11

И аз го харесвам! МНого як филм...!!! heart heart heart Охх, а как ще издържа до 8-ми... cry cry cry Искам да попитам потребителите: Кой ви е любимия епизод?? На мен ми е 11 в първи сезон... inlove inlove inlove
Върнете се в началото Go down
^^Вики Донован^^
ГЛАВЕН Модератор
ГЛАВЕН Модератор
^^Вики Донован^^


Брой мнения : 104
Дата на регистрация! : 28.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyВто 29 Мар 2011 - 20:28

Обожавам го,особено Стефан и Дейман!
Върнете се в началото Go down
Сирена
Aдминистратор
Aдминистратор
Сирена


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Пловдив

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyВто 29 Мар 2011 - 20:50

О, Деймън е велик просто inlove inlove heartt Другата седмица излиза новия епизод!! partyy partyy
Върнете се в началото Go down
Lea
Бъбривец...
Бъбривец...
Lea


Брой мнения : 27
Дата на регистрация! : 29.03.2011
Местожителство : Бургас

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСря 30 Мар 2011 - 18:51

heartt heartt Ще си гледаме Деймънчо inlove с Катрин другата седмица partyy partyy Нямам търпение да излезе новия епизод!За тези които не могат да намерят трейлър - https://www.youtube.com/watch?v=I7ARnoceGis според мен този е с най-добро качество ;)
Върнете се в началото Go down
Червената Шапчица
Готиния
Готиния
Червената Шапчица


Брой мнения : 62
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Варна

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСря 30 Мар 2011 - 19:34

Чакам с нетърпение този епизод heart Дано се сбъдне мечтата ми за Делена inlove Нали се сещата - Деймън и Елена = Делена happy Все пак ще е голяма издънка от страна на режисьорите, ако поне в един епизод не ги съберат! sad!!!!
Върнете се в началото Go down
Lily
Готиния
Готиния
Lily


Брой мнения : 80
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : 23 July 1996

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСря 30 Мар 2011 - 20:23

Аз пък съм Team Стелена! heart Стефан и Елена forever! inlove Но и тук, както и в " здрач " също присъстват книги, по които е направен филма. Но те са коренно различни от сериала. Харесват ми, доста любов, драма и ужас има там, но като цяло филмчето повече ме привлича! heartt
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Главен Администратор
Главен Администратор
Катерина Петрова


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : София/България

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСря 30 Мар 2011 - 21:13

Чели ли сте книгите? Коя и хареса ли ви? За какво се разказваше? Опишете любимия си герой!
Върнете се в началото Go down
https://interesno.bulgarianforum.net
Каролайн Форбс...
Бъбривец...
Бъбривец...
Каролайн Форбс...


Брой мнения : 16
Дата на регистрация! : 24.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСря 30 Мар 2011 - 22:30

Че как да не съм ги чела? ?? То името на акаунта ми е на героиня oт книгите и филма ... :D всички излязли до сега съм прочела.... ами трудно ще разкажа за какво се разказва в 6 книги :D Любимия ми герой е Стефан! В книгите е с черни къдрици и зелени очи.. висок и як... inlove
Върнете се в началото Go down
Lily
Готиния
Готиния
Lily


Брой мнения : 80
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : 23 July 1996

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyЧет 31 Мар 2011 - 4:06

inlove Много обичам този филм heart
Върнете се в началото Go down
Angelcheto
Бъбривец...
Бъбривец...
Angelcheto


Брой мнения : 38
Дата на регистрация! : 31.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyЧет 31 Мар 2011 - 6:28

inlove inlove heart heart Аз това наричам прекрасен филм!! bg bg heartt heartt
Върнете се в началото Go down
Червената Шапчица
Готиния
Готиния
Червената Шапчица


Брой мнения : 62
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Варна

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСря 6 Апр 2011 - 5:44

Хора, остават два дена!! happy happy partyy Ще излезе следващия епизод!! Да, да, да!! partyy partyy
Върнете се в началото Go down
Angelcheto
Бъбривец...
Бъбривец...
Angelcheto


Брой мнения : 38
Дата на регистрация! : 31.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСря 6 Апр 2011 - 21:50

partyy partyy partyy Утре излиза!! Утре ИЗЛИЗА новия епизод!!! happy happy happy partyy Направо ... Утре ставам в 4:00ч. и право в замунда ще тичам!! happy happy Обожавам сериалчето, като живота ми е скъпо :D heartt
Върнете се в началото Go down
Carol
Бъбривец...
Бъбривец...
Carol


Брой мнения : 32
Дата на регистрация! : 24.03.2011
Местожителство : sf

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyЧет 7 Апр 2011 - 1:22

Аре, ще правиме клуб " в замунда точно в 4:00ч. " :D И аз утре ставам - никаква умора няма да ме спре!! bg смях happy Да живее ъп-а на сезоните, сериите че без него няма на къде!! inlove sad!!!! :D
Върнете се в началото Go down
Сирена
Aдминистратор
Aдминистратор
Сирена


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Пловдив

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyЧет 7 Апр 2011 - 18:57

Леле, новия епизод е върха !! Прекрасен е!!! Особено накрая ме изкефи българската реплика / ура, отново има малко български / " Здравей, Катерина " inlove inlove Охх, прекрасен епизод, а в промото за другия 2х18 има rose rose hearttДЕЛЕНА!!! partyy partyy hug hug kiss inlove heart
Върнете се в началото Go down
Джейн
Бъбривец...
Бъбривец...
Джейн


Брой мнения : 46
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Софияя ;ПП

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyЧет 7 Апр 2011 - 19:42

Новия епизод е върха inlove
Върнете се в началото Go down
Lily
Готиния
Готиния
Lily


Брой мнения : 80
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : 23 July 1996

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyПет 8 Апр 2011 - 20:32

Новия епизод НЕ Е върха! А е СТРАХОТЕН!!!
Върнете се в началото Go down
Angelcheto
Бъбривец...
Бъбривец...
Angelcheto


Брой мнения : 38
Дата на регистрация! : 31.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyПет 8 Апр 2011 - 20:33

Дам невероятен е просто!
Върнете се в началото Go down
Сирена
Aдминистратор
Aдминистратор
Сирена


Брой мнения : 158
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Пловдив

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyПет 8 Апр 2011 - 21:07

Стоп на СПАМ-а! Коментари от рода " дам невероятен е просто " не са коментари! Пише се мнение - ПОДРОБНО! Това се счита за СПАМ!
Върнете се в началото Go down
СладкЪта...
Бъбривец...
Бъбривец...
СладкЪта...


Брой мнения : 18
Дата на регистрация! : 31.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСъб 9 Апр 2011 - 5:37

Обожавам сериалчето! Много ми харесва! Главната героиня е много сладка и е българка!!! bg bg Е, и ние да постигнем нещо, нали! смях От Промото за следващия епизод ми ставя ясно, че ще видим Делена!!! partyy Чакам това от цели 2 сезона!! partyy Клаус разтърси целия епизод, според мен, нищо че се включи в края! ;O Нямам търпение за следващия епизод! heartt
Върнете се в началото Go down
Джейн
Бъбривец...
Бъбривец...
Джейн


Брой мнения : 46
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Софияя ;ПП

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyЧет 14 Апр 2011 - 18:43

Делена oпределено не видях! Не знам за каква Делена си мислите всички, но в този епизод само два разговора и един г/д романтичен танц имаше! Иначе никаква размяна на реплики, никаква! :S
Не пишете с главни букви. Счита се за викане.
За последно променено от ГЛАВЕН модератор.
Върнете се в началото Go down
Angelcheto
Бъбривец...
Бъбривец...
Angelcheto


Брой мнения : 38
Дата на регистрация! : 31.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyПет 15 Апр 2011 - 18:53

Мисля, че новия епизод като цяло беше хубав, но очаквах повече... като че ли са го направили промото прекрасно, за да тръпнем в очакване, но епизода ... изложили са се според мен! И в един сайт видях, че не само аз съм на това мнение!
П.П. За тези, които не могат да намерят промо за следващия епизод: тук!
Върнете се в началото Go down
fannpirr3ty
Бъбривец...
Бъбривец...
fannpirr3ty


Брой мнения : 39
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Бургас

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyПет 15 Апр 2011 - 23:24

Абе, толкоз ли е хубав тоя филм, та го уважавате като че ли е бог?! Да седна ли и аз да го гледам, щото дръпнах първия сезон...? smile
Върнете се в началото Go down
Лексии^^
Модератора Лексии^^
Модератора Лексии^^
Лексии^^


Брой мнения : 159
Дата на регистрация! : 27.03.2011

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСъб 16 Апр 2011 - 0:37

fannpirr3ty написа:
Абе, толкоз ли е хубав тоя филм, та го уважавате като че ли е бог?! Да седна ли и аз да го гледам, щото дръпнах първия сезон...? smile
Какво за бога...Не си го гледала, а аватара ти е вампирски...Аз току що изгледах първия сезон, трябваха ми 3 дни, но пък ис заслужаваше!Деймън, ауу, ауу! heart heart heart inlove
Върнете се в началото Go down
Червената Шапчица
Готиния
Готиния
Червената Шапчица


Брой мнения : 62
Дата на регистрация! : 20.03.2011
Местожителство : Варна

Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! EmptyСъб 16 Апр 2011 - 6:46

Деймънчоо heart inlove Аз си го обичкам heartt
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниците на вампира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира!   Дневниците на вампира! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на вампира!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Червено като кръвта... Дневниците на вампира-клуб ТУК!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бърборковци! :: Забавления! :: Филми!-
Идете на: